|
Rok w ogrodzie![]() Witam we wtorek! Zbudził się piękny dzień. Słoneczko świeci od rana, aczkolwiek o świcie jeszcze była mgła. Niebo błękitne, gdzieniegdzie z białymi obłoczkami. Pojawiła się chmara szpaków... Latały nad ogrodem i przysiadały na drzewach. To chyba na pożegnanie... A na zdjęciu, oprócz kiścienia w jesiennym kolorze, wsadzony za nim mój nowy nabytek - bambus. Dużo słoneczka Wam życzę i dobrego dnia. [2021-10-19 10:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko u mnie dzisiaj pochmurno ale cieplo +15 zaraz ide so ogrodu popracowac milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-10-20 09:56] Witaj Iwonko, u mnie wczoraj deszcz padał czasami i słońca nie widziałam .Dzisiaj też szaro i mgliście.I wilgotno. bea [2021-10-20 08:30] Witaj Iwonko kiścień bajecznie piękny.bambusa będę podziwiała u Ciebie filipek [2021-10-19 14:45] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |