|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Trochę mnie znowu nie było, czas ucieka mi przez palce, i tak uciekł kolejny tydzień. Serdeczne pozdrowienia zasyłam i życzę dobrego dnia. [2021-10-18 10:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Świetny pomysł na jesienną kompozycję.pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia filipek [2021-10-19 14:46] Co do Ogrodniczki ,jest bardzo niepopularna ta strona ,ale ja będę zaglądała ,dopóki inne koleżanki będą zaglądały ,chociaż nas została garstka . bea [2021-10-19 08:14] Witaj Iwonko.Ładna kompozycja jesienna zdobi stolik.Dziękuje za pozytywne opinie o moim ogrodzie .Uporządkowany to on wygląda na zdjęciach ,w rzeczywistości mam zaległości i brzydkich miejsc nie pokazuję .Najbardziej potrzebny jest nowy chodniczek do ogrodu ,ale M i tak dużo wykonał w tym roku (czytaj jesienią ,bo w inne pory roku czasu nie ma).Poza tym nie lubi robić czegokolwiek w ogrodzie ,toteż jestem zadowolona ,jak chociaż w małej rzeczy mi pomoże . Przy budowaniu obrzeża rabatki były straszne nerwy ,ale teraz jestem szczęśliwa ,m trochę mniej.... bea [2021-10-19 08:11] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |