|
Rok w ogrodzie![]() Kiedy przekwitną moje dzielżany, cynie, jeżówki i rozchodniki, nie zakwitnie nic innego... astrów już nie mam... chryzantem także. Brakuje u mnie kwiatów jesiennych, to i kolorów brak. Wkrótce będzie pusto, szaro i ponuro. Życzę Wam udanego i słonecznego weekendu. Pozdrawiam. [2021-10-09 12:09] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko! U mnie teraz czas klonów, trzmielin, i kalin. Jak zauważyłam ze jest jesienią nudno zadbałam o czerwony kolor Lawinia [2021-10-16 19:14] Witaj Iwonko .u mnie podobnie ,prawie bez kolorów już w ogrodzie .Astry mam ,ale mało ,jedna chyba nie zdąży zakwitnąć ,bo u mnie od trzech dni przymrozki występują bea [2021-10-11 10:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |