|
Rok w ogrodzie![]() Witam w sobotnie południe. Wczoraj i dziś słonecznie ale z wiatrem. I temperatura coraz niższa. Dzisiaj nad ranem dachy były siwe... W tej chwili 10 stopni. [2021-10-09 12:04] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie też mrozi rano. bea [2021-10-11 10:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |