|
Rok w ogrodzie![]() Wczoraj był deszczowy dzień. Padało nieprzerwanie od czwartej rano do późnego wieczora. Jestem zadowolona, że mam ogródek podlany. Dzisiaj już bez deszczu, a słońce zaświeciło dopiero po południu. Szkoda tylko, że skończyły się ciepłe dni. Jeszcze kwitną cynie. [2021-10-07 20:15] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie sucho .Deszcz tylko pokropił . bea [2021-10-08 09:46] U mnie już mało kwitnących roślin.pogoda też mnie nie rozpieszcza filipek [2021-10-08 09:10] U mnie tez kwitna miniaturki . bednarekzk@arcor.de [2021-10-07 20:32] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |