|
Rok w ogrodzie![]() Witam czwartkowym wieczorem. Przepraszam, że Was zaniedbuję, ale postaram się nadrobić zaległości. W ogródku też mam tyły, bo nawet zaplanowane prace potrafią dostać w łeb. [2021-10-07 20:03] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko. w ogrodzie mam spero do zrobienia przed zima .Chyba dzisiaj już zacznę wycinać ,co można ,na rabatach bea [2021-10-08 09:45] Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia filipek [2021-10-08 09:11] U mnie też nie wszystko idzie w planie filipek [2021-10-08 09:10] Witaj Iwonko o moich zaleglosciach w ogrodku nawet nie wspomne bednarekzk@arcor.de [2021-10-07 20:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |