|
Rok w ogrodzie![]() Ależ dziś była pogoda! Prawie 22 stopnie! ( w cieniu) Miałam rodzinkę u siebie na obiedzie, wnuki używały sobie w ogródku a jutro będę używać sobie ja! Tymczasem dobrej nocy życzę i pięknej pogody na środę. Sprostowanie: miało być na wtorek :) dni mi się pomyliły :)) [2021-10-04 23:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: To były ostatnie dni ciepłe ,dzisiaj u mnie rano chyba przymrozek na trawie widziałam . bea [2021-10-08 09:43] Witaj Iwonko w jakim miejscu rosna u Ciebie zimowity? Moje rosna pod magnolia i cos slabo kwitna? slicznie wygladaja bednarekzk@arcor.de [2021-10-05 10:05] Śliczny bukiet zimowitow. U nas też ciepło,ale dziś pada właściwie kropi od rana.planowalam ogródek,ale teraz nie wiem jak będzie. Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-10-05 08:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |