|
Rok w ogrodzie![]() Witam w sobotę! Dziś piękny jesienny dzień - słoneczny i ciepły. Moim marzeniem jest, żeby taki był cały październik 🙂 Pogodnego weekendu Wam życzę. [2021-10-02 15:45] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.Ja też marzę o ładnej jesieni.Dzisiaj świeci słonce i na pewno będzie ciepło. bea [2021-10-04 09:40] Widzę orzech włoskie zbierasz,u mnie też spadają bea [2021-10-04 09:39] Świetny zbiór i ładny jesienny obrazek filipek [2021-10-03 16:42] Witaj Iwonko ja też mam podobne marzenia,ale chyba nie spełnia się filipek [2021-10-03 16:41] Witam Iwonko u mnie znowu pada i dmucha, tylko polozyc sie i zasnac, budzac sie wiosna milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2021-10-03 10:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |