|
Rok w ogrodzie![]() Liście lecą, trochę śmiecą... Ale to nie szkoda, bo taka jesieni uroda :) Miłego dnia! [2021-09-29 10:28] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Miłego dnia ,Iwonko. bea [2021-09-30 10:46] U mnie śmiecił będzie ogromny dąb ,ale na razie jeszcze mocno się trzymają liście na gałęziach. bea [2021-09-30 10:46] Witam Iwonko u mnie jeszcze sie trzymaja ale lada moment poleca milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2021-09-29 20:13] Lecą lecą i jeszcze do samej zimy poleca u mnie. Witaj Iwonko filipek [2021-09-29 19:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |