|
Rok w ogrodzie![]() Do ogródka wdziera się jesień... Dzień dobry w środę. Po kilku słonecznych i ciepłych dniach dzisiaj pochmurno i tylko 8,5 stopnia. Wiatr wieje co potęguje chłód. Pozdrawiam cieplutko [2021-09-29 10:22] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Wczoraj u mnie nie padało ,ale dzisiaj od rana mżawka .Mam nadzieję ,że popołudniu pogoda się poprawi ,bo mam sadzić roślinki. bea [2021-09-30 10:45] U nas jeszcze cieplawo,ale jutro ma być chlodniej filipek [2021-09-29 19:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |