|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Witam w poniedziałek! Pogoda bardzo ładna - słonecznie, 20 stopni. [2021-09-27 14:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.Kilka dni była piękna pogoda ,a dzisiaj u mnie deszcz .Jutro ma świecić słonce,będę pracowała w ogrodzie ,jak nic mi nie przeszkodzi ,bo ciągle inne plany ,a inna rzeczywistość. . bea [2021-09-30 10:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |