|
Rok w ogrodzie![]() A to wrzosiec, którego dostałam od synowej :) Zostawiam go dla Was wraz z życzeniami ciepłej i słonecznej niedzieli. [2021-09-26 00:33] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: niedziela była przepiękna ,ale ja jej nie wykorzystałam tak ,jak chciałam. bea [2021-09-30 10:40] witaj Iwonko! Jest cudny Lawinia [2021-09-26 19:24] Jest taki duży czy mi się zdaje? Piękny Witaj Iwonko filipek [2021-09-26 12:06] Sliczny! Milej niedzieli Iwonko bednarekzk@arcor.de [2021-09-26 10:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |