|
Rok w ogrodzie![]() Kocham polskie morze... byłam początkiem września. Pogoda była bardzo dobra, cały tydzień ze słońcem, bez deszczu. [2022-09-26 19:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: uwielbiam morze . Nie byłam latem ,może teraz się wybiorę na dzień. bea [2022-10-01 13:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |