|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Jeszcze zdążyłam w sobotę :) Dzisiaj wreszcie trochę cieplej niż w ciągu całego tygodnia. Słońca tylko brakowało, ale przyjemnie było, aż miło! Mam kilka migawek ogrodowych. Wprawdzie to nic nowego. Wciąż te same hortensje... [2021-09-25 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj ,Iwonko. Nie te same hortensje ,bo zmieniają kolor ,bo inaczej kwitnż niż w zeszłym roku .Ogród niby co roku ten sam ,ale inny . bea [2021-09-30 10:38] U nas też piękny dzień dziś.normalnie złota jesien filipek [2021-09-26 12:07] Witam Iwonko u mnie od rana swieci sloneczko +19 dzisiaj u nas wybory wiec ide glosowac oczywiscie na CDU zeby nie dostalo sie SPD bo bedzie tak jak za pisiorow bednarekzk@arcor.de [2021-09-26 10:46] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |