|
Rok w ogrodzie![]() Wieje chłodem... 13 stopni. Witam w pochmurną niedzielę kwitnącymi zimowitami. Przyjemnego popołudnia życzę. [2021-09-19 12:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Zimno i u mnie! Juz wyjęłam koc na noc )Lawinia [2021-09-23 19:40] moje zimowity chyba jeszcze nie wyszły ,muszę poszukać bea [2021-09-20 10:19] Witaj Iwonko. U mnie też wczoraj zimno i wietrznie ,dzisiaj słonce świeci ,idę wykopać marchew i buraki . bea [2021-09-20 10:18] To samo u mnie,trza się przestawić mentalnie że zimnica zagości na stałe. Witaj Iwonko filipek [2021-09-19 17:42] Witaj Iwonko u mnie caly dzien sloneczko swieci teraz jest +21 ! Tak malo mialam w tym roku slonca, ze ciesze sie z niego. Milego popoludnia zycze. bednarekzk@arcor.de [2021-09-19 15:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |