|
Rok w ogrodzie![]() Kończy się deszczowy dzień... Nawet zadowolona jestem z tych opadów, bo w ogródku ziemia była sucha jak pieprz. Witam w piątek przed północą. Życzę miłych snów a na jutro słoneczka i ciepła, na które również czekam. [2021-09-17 23:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Czekam na słońce ,bo u mnie mokro i zimno ,a mam posadzić kilka roślin i pielić na rabatach.Śliczne wrzosy w koszyku .U mnie dwa siedzą w glinianych doniczkach ,ale one nie pójdą na zimę do ogrodu u mnie ,bo nie chcą rosnąc .Wyrzucę ,albo oddam siostrze ,kiedy nadejdą mroźne dni. bea [2021-09-18 12:49] Witaj Iwonko ja na słoneczko nie liczę dziś,oby nie padało u mnie to będzie dobrze. Urocza kompozycja.zielony wros rośnie wysoko mam taki u siebie filipek [2021-09-18 12:48] Witam Iwonko sloneczko mam od rana +15 wiec idzie zyc Milej soboty Tobie zycze i sloneczka bednarekzk@arcor.de [2021-09-18 09:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |