|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! witam słonecznym popołudniem. Korzystam z pięknej pogody i pracuję w ogródku. Pozdrawiam cieplutko [2021-09-15 15:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko musze jakos sobie radzic bo ogrod sam sie nie wyplewi wiem ze zdrowie na pierwszym miejscu ale nie moge patrzec na zielsko ale i tak sie oszczedzam i na ogrod patrze z daleka a jak trawka skoszona to wyglada ladnie milego wieczoru Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2021-09-16 20:36] Ładny jesienny koszyk. Witaj Iwonko filipek [2021-09-16 10:50] Witaj Iwonko jaki sliczny koszyczek milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2021-09-15 19:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |