|
Rok w ogrodzie![]() Witam 1 września! Mój najmłodszy wnuk poszedł dziś pierwszy raz do przedszkola. Już wiem, że mu się podobało i wrócił zadowolony :) Pogoda nieco się poprawiła - rano o ósmej przeleciał ulewny deszcz i od tamtej pory nie padało. Nawet słońce pokazywało się kilka razy! Przyjemnego popołudnia i miłego wieczoru życzę. [2021-09-01 17:02] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko sliczny rozchodnik milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2021-09-02 21:49] Witaj Iwonko. Śliczny rozchodnik miecia [2021-09-02 21:45] Witaj Iwonko.U mnie też zmiany ,rok szkolny się rozpoczął ,zaczęło się ranne wstawanie i nowy rytm dnia . bea [2021-09-02 10:27] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |