|
Rok w ogrodzie![]() Dziś była koszmarna pogoda. Wybitnie paskudna! Przez cały dzień padał deszcz, dwa razy przeszła ulewa i jeszcze burza! Podobno jutro też tak ma być a od czwartku zmiana na lepszą. [2021-08-31 22:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: mała u mnie ta zmiana ,bo zimno nadal ,a deszcz jeszcze w nocy padał . bea [2021-09-02 10:25] Witaj Iwonko pogoda miala bys sliczna u mnie a cos sloneczka nie widze? pozdrawiam i zycze milego dnia bednarekzk@arcor.de [2021-09-01 10:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |