|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Nowy tydzień rozpoczęty...pogoda pozostawia wiele do życzenia... przemilczę. Dodam tylko, że z utęsknieniem wyczekuję ciepłych i słonecznych dni, bez opadów. Tego samego i Wam życzę. Pozdrawiam cieplutko. [2021-08-30 22:29] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: nareszcie u mnie dzisiaj bez deszczu ,ale bardzo mokro bea [2021-09-02 10:25] Witaj Iwonko u mnie dzisiaj bez deszczu i przez moment swiecilo sloneczko ale na niebie sa czarne chmury? Milego popoludnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-08-31 13:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |