|
Rok w ogrodzie![]() Dnia już ubyło, co daje się zauważyć. A przy takiej pochmurnej pogodzie, to o dwudziestej zupełnie ciemno... noc! Miłego wieczoru życzę i pogodnego, przyjemnego weekendu. Pozdrawiam. [2021-08-27 17:33] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: masz rację ,Iwonko.Wczoraj o 20 ciemno już było. bea [2021-09-02 10:24] Witaj Iwonko. Najpierw było długo zimno. Później ciepło i susza a w sierpniu mamy znów zimno i dla odmiany mokro. Wszystko nie tak i nawet nie było kiedy nacieszyć się latem. miecia [2021-08-29 21:31] witaj Iwonko! Krótkie było to lato i jakieś dziewne. Najpoiej sucho , potem zimno... Lawinia [2021-08-29 20:42] Witaj Iwonko sama myślałam o tym samym. filipek [2021-08-29 09:11] Masz racje dnia ubywa i coraz blizej jesieni! Milego wieczoru zycze. bednarekzk@arcor.de [2021-08-27 21:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |