|
Rok w ogrodzie![]() Witam piątkowym popołudniem. Pogoda nie najlepsza...właśnie deszcz pokropił. Tylko w środę było słonecznie i bez deszczu, ale nie za ciepło. W domu już uruchomiłam CO. Przy 16 stopniach w ciągu dnia i 7 w nocy, to i w domu chłodniej, zatem trzeba się dogrzewać. [2021-08-27 17:14] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Śliczne miejsce w Twoim ogrodzie . bea [2021-09-02 10:24] Ja jeszcze czekam z ogrzewaniem filipek [2021-08-29 09:12] Ładny widoczek pokazałaś filipek [2021-08-29 09:11] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sliczne zdjecie strzelilas[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-08-27 21:43] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |