|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj większa część dnia pochmurna i z deszczem ale opady skąpe. Późnym popołudniem pojawiło się słoneczko. Serdecznie pozdrawiam w nowym tygodniu. [2021-08-23 23:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ależ tutaj ładnie u Ciebie bea [2021-09-02 10:21] Witaj Iwonko u mnie znów deszczowo.musze się przestawić ,bo wieczorem szybko zasypiam a rano budzę się po 4 filipek [2021-08-26 05:40] Witaj Iwonko u mnie pogoda troche sie poprawila, nawet teraz swieci sloneczko milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2021-08-24 19:15] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |