|
Rok w ogrodzie![]() Nowy tydzień... poniedziałek gorący, 28 na termometrze. W nocy deszcz pokropił i zagrzmiało kilka razy. W ogródku nadal sucho. Hortensja Bobo lekko muśnięta różem. [2021-08-16 16:02] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: uwielbiam hortensje bukietowe ,teraz ich czas nastał. bea [2021-09-02 10:20] Mam jakąś malutką,ale nazwy zapomniałam.Twoja jest śliczna filipek [2021-08-17 15:16] Ładnie wygląda Lawinia [2021-08-16 21:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |