|
Rok w ogrodzie![]() Świąteczna niedziela... bardzo gorąca - znowu 30 stopni było. Teraz już mniej. I choć w prognozie na dzisiaj burza, to jak dotąd jeszcze się nie pojawiła. Ogród spragniony wody. Ostatkiem zgromadzonej deszczówki podlałam tylko te rośliny, które wczoraj przesadziłam. Na fotce hortensja Polar Bear [2021-08-15 19:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: piękne ma kwiatostany bea [2021-09-02 10:19] U nas bardzo zimno 16 st w środku lata filipek [2021-08-17 15:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |