|
Rok w ogrodzie![]() Uff, można usiąść i odpocząć... Dobry wieczór. Ciepły. 22 stopnie. (w zeszłą sobotę było tak samo) O tej porze to już częściej wilgotne powietrze a ranki i wieczory chłodne więc z przyjemnością posiedzę popijając zimny, złocisty napój 🙂 Na zdjęciu Polar Bear w blasku ogrodowej lampki. [2021-08-14 21:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: mam tę hortensję ,jest piękna ,ale po deszczach leży bardziej niz inne hortensje u mnie bea [2021-09-02 10:19] Tajemnicze ujęcie filipek [2021-08-17 15:17] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |