|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w sobotę, witam prawie w samo południe. Słonecznie, z białymi obłoczkami na niebie... 30 stopni w tej chwili ( w cieniu oczywiście) Przyjemnego popołudnia życzę [2021-08-14 12:07] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: marzę o cieple ,a tu już jesiennie bea [2021-09-02 10:18] Marze o upale. filipek [2021-08-17 15:18] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |