|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Fala burz i deszczy minęła, od soboty zrobiło się cieplej i słonecznie... lato wróciło🙂 Róża, którą dostałam 8 marca... przesadziłam do większej doniczki i w maju wystawiłam do ogródka. Sporo urosła i nawet zakwitła. Pozdrawiam i życzę udanego czwartku z dobrą pogodą. [2021-08-12 02:21] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: pięknie kwitnie bea [2021-09-02 10:17] Bardzo ładnie wygląda.milego dnia Iwonko filipek [2021-08-17 15:18] Witaj Iwonko!Urosła ładnie i będzie pamiatką Lawinia [2021-08-12 21:35] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |