|
Rok w ogrodzie![]() Nie dość, że jedynak, to jeszcze się złamał... dołożyłam hortensje i mam bukiecik w domu. Mieczyki z biedry nieudane. Zobaczymy, ile u córki zakwitnie, bo dostała kilka cebulek ode mnie. Witam w piątek... w większości pochmurny ale bez deszczu. Słonko wyjrzało na chwilę kilka razy. Temperatura się podniosła i w tej chwili 19 stopi. Miłego popołudnia! [2021-08-06 16:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko .Ja nie sadzę gladioli ,miałam kiedyś ,ale ciągle się przewracały bea [2021-08-09 10:15] Witaj Iwonko u mnie słońce niech tak do wieczora zostanie. Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-08-08 11:32] Milej niedzieli Iwonko! bednarekzk@arcor.de [2021-08-08 10:15] Witaj Iwonko u mnie znowu deszcz mieczyki mam mizerne bednarekzk@arcor.de [2021-08-06 20:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |