|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! angielska pogoda dzisiaj. 16 stopni, pochmurno i deszczowo. Pozdrawiam i życzę Wam miłego popołudnia. [2021-08-05 13:28] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Cały piątek u mnie był deszczowy .a wczoraj też padał deszcz ,ale popołudniu mogłam już iść na spacer bea [2021-08-09 10:14] Miłego dnia filipek [2021-08-06 09:00] Witaj Iwonko ja znów po porannym podlewaniu.posialam trawę i muszę dbać żeby mi urosła. Juka fantastyczna.odziedziczylam kilka sadzonek po sąsiadce kwitną jeszcze teraz filipek [2021-08-06 09:00] witaj iwonko! U nas nie padało. Było tak akurat Lawinia [2021-08-05 21:54] Witaj Iwonko u mnie swiecilo dzisiaj slonce wiec popracowalam w ogrodzie i ledwo zyje bednarekzk@arcor.de [2021-08-05 20:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |