|
Rok w ogrodzie![]() Cężko było ustrzelić, bo są bardzo mobilne, a w dodatku wiatr kołysał kwiatami i trawami...nawet kiedy któryś usiadł, to też był w ruchu. Modraszek ikar [2021-08-04 16:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Nie spotkałam takich u siebie filipek [2021-08-05 11:33] nie widuję ich u mnie bea [2021-08-05 10:13] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |