|
Rok w ogrodzie![]() Witam serdecznie. Dzisiaj słonecznie i ciepło. Spacerek do parku już odbyłam a teraz pójdę do ogródka, póki mam możliwość. Jutro ma padać więc nic nie zrobię. Wieczorem wstawię kolejne zdjęcia a tymczasem życzę Wam przyjemnego popołudnia. [2021-08-03 17:14] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a u mnie sucho ,deszcz tylko kropił bea [2021-08-05 10:12] Witaj Iwonko ja mam słoneczko i niech tak zostanie do wieczora filipek [2021-08-04 15:01] witaj Iwonko! U mnie już dzisiaj lało. Ale po deszczu sie ociepliło Lawinia [2021-08-03 20:45] Witam Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie okropnie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] stale pada a teraz wieczorem swieci slonce,ani trawy nie moge skosic bo bardzo mokro o zielsku juz nie wspomne. Milego wieczoru zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-08-03 20:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |