|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: piękny ,ja ich nie mam bea [2021-08-05 10:11] a ja czekam kiedy zakwitna, wydaje mi sie ze one potrzebuja slonca a nie tyle wody wiec musze jeszcze poczekac. bednarekzk@arcor.de [2021-08-03 11:55] Letnie kwitną i u mnie.sa juz 3 kolory filipek [2021-08-03 08:40] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |