|
Rok w ogrodzie![]() Witam przed północą w poniedziałek. Dzisiaj znowu pogoda w kratkę. 3 razy padał deszcz, a właściwie ten ostatni, to już ulewa... przyjechaliśmy akurat z zakupami i siedzieli w samochodzie, czekaliśmy aż trochę przejdzie, żeby wysiąść. Pomiędzy opadami, kiedy zaświeciło słońce, udało mi się wyjść na krótki spacer a otem jeszcze trochę chwastów wyrwać w ogródku. [2021-08-02 23:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Wczoraj pochmurno było ,ale deszcz tylko pokropił u mnie .Dzisiaj słonecznie i temperatura idealna +20 st bea [2021-08-05 10:11] Witaj Iwonko ja o mojej pogodzie to nie bede wspominac bednarekzk@arcor.de [2021-08-03 11:58] Witaj Iwonko u mnie też deszczowo i przede wszystkim zimno.mam robotę w ogródku,ale za mokro filipek [2021-08-03 08:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |