|
Rok w ogrodzie![]() Pierwszą cynią witam w nowym miesiącu. Kończy się niedziela. Brzydka, deszczowa pogoda była dzisiaj. Pomiędzy opadami bywały przebłyski słońca ale na bardzo krótko. Dzień ciepły. Wieczorem pogrzmiało i pada... raz słabiej, raz mocniej, cały czas pada deszcz. Dobranoc. Miłych snów. Jutro spotkamy się znów. [2021-08-01 23:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko .U mnie sucho ,deszcze padają ,ale bardzo skromnie bea [2021-08-05 10:09] witaj iwonko! U nas padało w nocy ale nie mocno bo znowu trzeba było podlewać . Dzien był pochmurny i chłodny. Lawinia [2021-08-02 19:20] U mnie od tygodni pada i czasami swieci slonce, ale co zrobic ? Milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2021-08-02 18:41] Witaj Iwonko ja już jestem na posterunku,bona dworze w deszczu nie ma co robić filipek [2021-08-02 10:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |