|
Rok w ogrodzie![]() Nie jest tajemnicą, że lubię zwiedzać zamki i zamczyska, szczególnie ruiny, a taka właśnie gratka trafiła mi się podczas wyjazdu do Alanii. W wielkim skrócie przedstawię swoją fotorelację. [2022-09-21 16:32] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: podobnie ,jak ty ,Iwonko ,bardzo lubię zwiedzać zamki ,pałace i inne zabytki. bea [2022-10-01 13:24] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |