|
Rok w ogrodzie![]() zdjęcia z niedzieli, z naszego wypadu do ogrodu zoologicznego w Opolu. Tutaj fragment wybiegu dla goryli [2021-07-29 07:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: w zoo byłam kilkanaście lat temu , bea [2021-07-30 12:06] witaj Iwonko!tez pomyslałam kiedy byłam...dawno Lawinia [2021-07-29 21:37] Dawno nie bylam w ZOO , pare lat temu bylam w Wupertal [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-07-29 21:28] W Zoo byłam ostatnio w zeszłym roku we Wrocławiu filipek [2021-07-29 10:32] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |