|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w czwartek. Gorąco w tym tygodniu... ostatnio nawet bywają upalne dni, kiedy temperatura przekracza 30 stopni. Deszczu trochę mało, chociaż zdarzają się burze i wtedy pada. Wczoraj ominęło mnie podlewanie ogródka, deszcz mnie wyręczył🙂 W nocy przeszła łagodna burza. Dzisiaj zapraszam Was na spacer do... zoo [2021-07-29 07:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: tropikalne klimaty[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] bea [2021-07-30 12:05] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] a u mnie stale pada[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-07-29 21:27] Witaj Iwonko sądziłam po pierwszym zdjęciu,że gdzieś w tropikach byłaś. chętnie obejrzę zdjecia filipek [2021-07-29 10:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |