|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie moje drogie! Ostatnio cierpię na chroniczny brak czasu... Przepraszam, że nie zaglądam do Was. Może w przyszłym tygodniu będę miała więcej luzu, to nadrobię zaległości. A już jutro (być może)postaram się wstawić jakieś zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam przyjemnych nadchodzących dni. [2021-07-28 00:07] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie niemoc działania jakiegokolwiek bea [2021-07-30 12:05] witaj Iwonko! U mnie ostatnie dni wolnego..potem mam dyzur i jeszcZe 10 dni wolnego. Staram sie posprzątac donmek i ogarnąć ogród Lawinia [2021-07-28 21:28] Witaj Iwonko u mnie też tyły ze wszystkim,ale przypisuje to bolacemu kregoslupowi. Robię powoli,bo ból wieczorem daje się we znaki filipek [2021-07-28 08:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |