|
Rok w ogrodzie![]() Witam przed północą. Dzień był słoneczny i bardzo ciepły. W większości spędziłam go w ogródku, ale dziś tylko relaks z wnukami. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu. [2021-07-23 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: jeżówki u mnie tylko w warzywniku pięknie kwitną ,siałam je w zeszłym roku .w ogrodzie kwiatowym jakieś niedobitki wyszły . bea [2021-07-30 12:04] Witaj Iwonko! Moje jezowki dopiero rozkwitaja bednarekzk@arcor.de [2021-07-27 10:12] Rozczarowały mnie jeżówki.zostaly mi tylko białe,nie ma kolorowych i chyba tylko 1 różowa widzialam filipek [2021-07-24 15:47] Witaj Iwonko ja czas spędzam z siostrą ogródek poczeka. filipek [2021-07-24 15:46] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |