|
Rok w ogrodzie![]() Na tym kończy się spacer. Dzisiaj tylko pierwsza połowa dnia była słoneczka. Po południu słońce zaszło, ale nadal było ciepło. Jak dla mnie - pogoda akuratna na prace ogrodowe więc wykorzystałam :) [2021-07-22 23:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: super wycieczka w tak urokliwe miejsce bea [2021-07-30 12:03] Fajna wycieczka zaliczona[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] pozdrowka filipek [2021-07-23 15:20] Milego piateczku Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-07-23 10:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |