|
Rok w ogrodzie![]() oprócz rabat z liliowcami rośnie tu wiele drzew i różnych bylin. Można swobodnie odpocząć rozkładając kocyk na Łące Owadów, albo usiąść w cieniu na ławce w Leśnym Zakątku, w otoczeniu traw i hortensji. [2021-07-22 23:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: przepiękne miejsce bea [2021-07-30 12:02] Orzeźwiające miejsce filipek [2021-07-23 15:20] Super wycieczke mieliscie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-07-23 10:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |