|
Rok w ogrodzie![]() wolałam podziwiać widoki :) Wylegiwać się na leżaczku pod parasolem na plaży, opluskać morską wodą, sączyć zimne piwko :) Wyżywienie nie do przejedzenia! Nie chodziliśmy na każdy posiłek. Wrócę jeszcze tutaj z kolejnymi zdjęciami a tymczasem wracam do pracy w ogródku. Przyjemnego popołudnia życzę. [2022-08-25 13:39] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Przyjemnego dnia .Masz co wspominać ,Iwonko. bea [2022-09-07 11:11] Tobie rowniez milego dnia ! przyjemnej pracy. bednarekzk@arcor.de [2022-08-25 15:09] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |