|
Rok w ogrodzie![]() Ostrów, gmina Proszowice. Małopolska. "Ogród pełen lawendy" - tak się nazywa to miejsce. Taka atrakcja turystyczna :) [2021-07-21 21:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: piękne miejsce .W zeszłym roku też byłam na takim "lawendowym polu" . bea [2021-07-30 09:47] Chatka baby Jagi filipek [2021-07-22 18:04] az zapachniało.... Lawinia [2021-07-21 22:04] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |