|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Nie spodziewałam się takiej pogody dzisiaj... 24 stopnie, słonecznie i z wiaterkiem - piękny dzień! Wczoraj w telewizyjnej pogodzie słyszałam zupełnie coś innego, a dziś... miła niespodzianka :) Zapraszam na obiecaną wycieczkę... [2021-07-21 21:36] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Piękne miejsce widzę bea [2021-07-30 09:45] O w ciekawym miejscu byłaś jak widzę filipek [2021-07-22 18:03] śmiało! można poleżeć ivonetka [2021-07-21 22:10] Witaj Iwonko! Poleże obok!! Lawinia [2021-07-21 22:05] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |