|
Rok w ogrodzie![]() Witam w pochmurny wtorek. W nocy padało, a i dzisiaj już przeleciał deszcz. Ciepło, 21 stopni i słoneczko próbuje się przebić przez chmury. Pozdrawiam i życzę przyjemnego popołudnia. W wolnej chwili wstawię zdjęcia z wczorajszej wycieczki. Edit: Słońce błysnęło i zniknęło bezpowrotnie. Co jakiś czas siąpił deszcz. Ochłodziło się i na razie można zapomnieć o upałach. [2021-07-20 13:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ja nie tęsknię za upałami,wystarczy 22 st bea [2021-07-30 09:45] Brak upałów wcale mi nie przeszkadza. Witaj Iwonko filipek [2021-07-22 18:02] Milego wieczoru zycze i kolorowych snow bednarekzk@arcor.de [2021-07-20 22:21] witaj Iwonko! Mi cos dzisiaj dzień przeleciał przez palce. Odwiedziłam kolezankę i wracając facet na mnie trabił. Tak się przestraszyłam, że szok. Jechałam wolno a przede mną TIR jak zakręcał to zajął mój pas to ja najechałm na linię obok a tam pan myslał, że zmieniam pas Lawinia [2021-07-20 21:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |