|
Rok w ogrodzie![]() Jeszcze jedna nowość w moim ogródku, kupiony niedawno... buk pospolity Purpurea Tricolor. Dzisiaj rano nic nie wskazywało na to, że będzie ładny dzień, a jednak z czasem przebiło się słońce. [2021-07-18 20:14] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: przepiękny ten buk ,mam na niego chęć ,ale podobno to ogromne drzewo ,a ja miejsca dużo już nie mam bea [2021-07-30 09:43] Witaj Iwonko sloneczko swieci ale jest tylko +18 upalow u mnie nie ma a maja przyjsc znowu burze i deszcz, wstretny lato w tym roku. Milego dnia Tobie zycze. bednarekzk@arcor.de [2021-07-20 09:18] Witam Iwonko i spokojnej nocki zycze- bednarekzk@arcor.de [2021-07-19 22:11] witaj Iwonko! Jest śliczny!! Lawinia [2021-07-19 21:23] Sliczny ma kolor ja myslalam ze to tulacz(chyba tak sie nazywa) bednarekzk@arcor.de [2021-07-18 22:33] Witaj Iwonko u mnie bylo caly dzien sloneczko milego wieczoru zycze.bednarekzk@arcor.de [2021-07-18 22:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |