|
Rok w ogrodzie![]() I krwawnik. Od dawna miałam na niego ochotę. Wczoraj spędziłam cały dzień u córki. Zamiast obiadu mieliśmy specjały z grilla... pogoda dopisała, bo tylko króciutko deszcz pokropił. Dzisiaj gorąco, duszno i parno było. Deszcz pada już trzeci raz i nadciąga burza. Dobrej nocy życzę. [2021-07-17 22:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: krwawniki u mnie rosną kilka lat ,a potem zamierają . bea [2021-07-30 09:43] w zeszłym roku kupiłam dwa i liscie widzę ale nie kwitnie Lawinia [2021-07-19 21:23] Kiedyś miała,ale poszedł won bo kładł się Udanego dnia Iwonko filipek [2021-07-18 10:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |