|
Rok w ogrodzie![]() Witam sobotnim, bardzo późnym wieczorem. Przychodzę z nowymi nabytkami, które kupiłam i sadziłam w ubiegłym tygodniu. Rudbekia... piękna ale niestety raczej zimy nie przetrwa. [2021-07-17 22:35] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: szkoda ,że nie zimuje , bea [2021-07-30 09:41] ładniutka ale szkoda, że nie zimnuje Lawinia [2021-07-19 21:25] Ja co roku próbuje z nimi na nowo.teraz posialam sama zobaczymy jak się rozwinie filipek [2021-07-18 10:24] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |