|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj rocznica śmierci Krysi... kwitną liliowce, które od niej dostałam. Zawsze będą mi ją przypominać [2021-07-17 16:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Wczoraj weszłam do jej ogrodu na chwilę .Co teraz z nim się dzieję ?Od Krysi mam też liliowca .A kiedy obrywam przekwitłe kwiatki z moich liliowców ,przypominam sobie ,że Krysia też tak skubała swoje liliowce. bea [2021-07-30 09:41] Leci ten czas nieubłaganie.wspomnienie o Krysi pozostaje w pamięci filipek [2021-07-18 10:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |